Ana Sayfa Genel abonelik koşulları

Genel abonelik koşulları
Güncelleme: 10/04/2013 10:31

www.myzen.tv sitesi üzerinden (ileride "site" olarak geçecektir) bir abonelik satın almanız durumunda, atılım ve kullanıma ilişkin genel koşulların ve genel abonelik koşullarının açık ve koşulsuz olarak kabul etmiş sayılırsınız.

Abonelik, reşit yaştaki kişilere yöneliktir

Bir şirket adına veya hesabına abonelik mümkün değildir. Abonelik yalnızca kişisel kullanım içindir; terminal başına (PC, tablet, cep telefonu) aynı anda yalnızca bir bağlantıya izin verilmektedir.

Abonelik için, gerekli olan İnternet bağlantısı erişimine sahip olmanız ve bu erişimin sorunsuz kullanılabildiğini kontrol etmeniz gerekir. Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv) tarafından sunulan hizmet, bir İnternet erişiminin sağlanması olarak yorumlanamaz.

Madde 1: Ticari arz

Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv) size, site üzerinden, PC, tablet ve cep telefonu ile erişim sağlanabilen, şifreli ve ücretli bir yayın hizmetine abone olmanızı teklif etmektedir.

Site üzerinden gerçekleştirilen bir abonelik kaydı, yalnızca bir kablo, uydu sunucusu veya cep telefonu ile myZen TV opsiyonlu abonelikler içindir; bu tip bir opsiyonunun alınması site üzerindeki aynı içeriğe ücretsiz erişim hakkına sahip olunacağı şeklinde anlaşılmamalıdır.

Fiyatlar Amerikan doları veya avro cinsinden ve tüm vergiler dahil olarak ifade edilirler; abonelikler yalnızca Amerikan doları veya avro olarak ödenebilirler.

Abonelik seçeneklerinden birine kaydolmadan önce, lütfen donanımınızın konfigürasyonunun ve İnternet debinizin (xDSL, 3G…) kaydolmayı arzuladığınız aboneliğe uygun olduğunu kontrol edin.

Madde 2: Abonelik onayı

Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv) aboneliğinizi iptal etmeniz için size 14 takvim günü geri çekilme süresi tanır. Bu süre, banka ödemesinin gerçekleştirildiği günden itibaren sayılır. İptal taleplerinin, bu amaca yönelik olarak kullanımına sunulmuş form kullanılarak iletilmesi gerekmektedir. Bu sürenin aşılması halinde herhangi bir geri ödemede bulunulmayacaktır.

Abonelik kaydı sırasında, arzuladığınız abonelik tipini ve kişisel bilgilerinizi ve bağlantı için kullanacağınız kullanıcı bilgilerini (e-posta adresi/parola) vermeniz gerekmektedir; bu bilgilerin doğruluğundan siz sorumlusunuz. Bir sonraki sayfada, ödeme şeklini seçmeli ve genel abonelik koşullarını kabul etmelisiniz.

- Site üzerinden doğrudan banka kartı ile ödeme

Bu ödeme şeklini kullanmak için gerekli izinlere sahip olduğunuzu ve kullanılan banka kartının şahsınıza ait olduğunu taahhüt edersiniz.

Ödeme kapsamındaki nakit aktarımları "CM-CIC" bankası tarafından gerçekleştirilir. Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv) işlemler için gerekli banka bilgilerinden haberdar edilmez. İşlemin güvenliği, "CM-CIC" şirketi tarafından şifreleme protokolünün kullanımı işe garanti edilir. Bir onay ekranı açılacaktır. İşlem referanslarını muhafaza etmek için, belgeyi mutlaka yazdırmanız gerekmektedir.  Diğer yandan, e-posta adresinize de bir onay mesajı gönderilecektir.

- Site üzerinden doğrudan Paypal ile ödeme (PayPal üzerinden banka kartı ile/PayPal hesabı bakiyesi ile)

Bu ödeme şeklini kullanmak için gerekli izinlere sahip olduğunuzu ve kullanılan banka kartının / PayPal hesabının şahsınıza ait olduğunu taahhüt edersiniz.

Ödeme kapsamındaki nakit aktarımları "PayPal" tarafından gerçekleştirilir. Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv) işlemler için gerekli banka/PayPal hesabı bilgilerinden haberdar edilmez. İşlemin güvenliği, "PayPal" şirketi tarafından şifreleme protokolünün kullanımı işe garanti edilir. Bir onay ekranı açılacaktır. İşlem referanslarını muhafaza etmek için, belgeyi mutlaka yazdırmanız gerekmektedir. Diğer yandan, e-posta adresinize de bir onay mesajı gönderilecektir.

Madde 3: Yükümlülükler

İşbu yükümlülüklerin tamamına uyacağınız ve Cofites Şirketinin (myZen TV / myZen.tv) haklarına tecavüz etmeyeceğiniz konusunda taahhüt verirsiniz.

Erişim bilgilerinizin (e-posta/parola) kullanımından yalnızca siz sorumlusunuz; Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv) bu bilgilerin hileli kullanımlarından dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu bilgilerin kullanımı ile gerçekleştirilen tüm işlemler, sizin tarafınızdan gerçekleştirilmiş olarak kabul edilirler ve tamamıyla sizin sorumluluğunuzdadır.

Erişim bilgileriniz kendinizi tanıtmanızı, hesabınıza bağlanmanızı ve kayıtlı abonelikten faydalanmanızı sağlarlar. Bu erişim bilgileri kişiseldir ve aynı anda yalnızca bir terminal (PC, tablet, cep telefonu) üzerinde geçerlidirler.

Erişim bilgilerinizi kaybetmeniz veya bu bilgilerin çalınması durumunda, Cofites Şirketi'ne (myZen TV / myZen.tv) bu amaçla kullanımınıza sunulmuş form yardımıyla yeni erişim bilgileri talebinizi iletmeniz gerekir.  Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv), erişim bilgilerinize yeniden kavuşmanız için, çalışma saatleri kapsamında, yani, Pazartesi ila Cuma günleri, 9:00 ila 17:00 saatleri arasında (GMT+1) elinden gelen desteği verecektir. Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv), yalnızca gerekli imkanların sunulmasından sorumludur.

Herhangi bir şekilde ve herhangi bir topluluk önünde myZen TV sitesinin içeriklerini yayınlamanız yasaktır. Görüntü veya ses içeriklerinin haksız yayını durumunda, haksız rekabet, hazıra konuculuk ve sahtecilik suçlarından dolayı, Fransız hukunu kapsamında hakkınızda soruşturma açılabilir.

Madde 4: Sorumluluklar

Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv), işbu genel abonelik koşullarına tabi hizmetin sunumu için mesleğini özenli şekilde icra edeceğine dair taahhütte bulunur.

Hiçbir durumunda, Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv) bir mücbir sebepten sorumlu tutulamayacaktır.

Mücbir sebep deyişi ile, grev, kodlama ve yayın sunucusunun teknik bakımı, doğal afetler, yıldırım çarpması sonucunda meydana gelen hasarlar, elektrik kesintileri, savaş, ayaklanma, kötü hava koşulları, iletişim ağlarının veya şebekesinin hasar görmesi, IP ağlarının aşırı yüklenmesi, sosyal uyuşmazlıklar  ve genel bir deyişle Fransız mahkemeleri içtihadı ve hukuku tarafından mücbir sebep olarak kabul edilen tüm durumlar anlaşılmalıdır.

Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv) aşağıdaki durumlardan dolayı sorumlu tutulamaz:

- Terminaliniz  (PC, tablet, cep telefonu) üzerindeki donanım veya yazılım uyuşmazlığı nedeniyle, video sinyalinin alınamaması veya kötü alınması,
- Erişim hizmet sunucusu tarafından gerçekleştirilen veri transferi kapsamında İnternet ağındaki işleyiş bozuklukları veya yetersizliklerine bağlı olarak görüntü ve/veya ses sinyalinin alınamaması veya kötü alınması,
- İnternet erişim hizmet sunucusunun bağlantılarının tamamen veya kısmen kullanılamaz olması,
- Kullanılan bant aralığınızdaki bir sorun nedeniyle kötü kalitede sinyal alımı,
- İşbu genel abonelik kurallarına uymamanız,
- Uydu ile iletişimi olumsuz yönde etkileyecek parazitlerin oluşması.

Madde 5: Fikri mülkiyet

Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv), ücretli ve şifreli bir televizyon hizmeti sunar. Programların ücretsiz olarak yayınlanması (ve/veya şifrelerinin kaldırılması), hukuksal açıdan Cofites Şirketi'nin (myZen TV / myZen.tv) haklarına tecavüz olarak kabul edilebilir.

Cofites Şirketi'nin (myZen TV / myZen.tv) programlarının veya bir başka çalışma ortağının belgesel nitelikli yayınlarının, üzerlerinde hak sahibi olunmayan kesitlerini içeren araçların yayınlanması, kiralanması, satışı veya ikinci elden satışı, sahtecilik veya hırsızlık suçlarını teşkil eder.

Size teslim edilen erişim, yayınlanan programların çoğaltılması, yayınlanması veya kopyalanması yasağına tabidir. Aboneliğiniz kapsamında, yalnızca şahsi izleme hakkına sahip olursunuz. Herhangi bir programın her hangi bir yolla, önceden Cofites Şirketi'nin (myZen TV / myZen.tv) şirketinin yazılı izni alınmaksızın çoğaltılması, sahtecilik suçunu oluşturur.

Madde 6: Aboneliğin fesih edilmesi

Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv), aşağıdaki durumlarda, önceden haber vermeksizin aboneliğinizi sonlandırma hakkını saklı tutar; böyle bir durumda herhangi bir zarar tazmini ve/veya geri ödeme talebinde bulunamazsınız:

- İşbu genel abonelik koşullarından birine uymamanız,
- Aboneliğinizi Cofites Şirketi'nin (myZen TV / myZen.tv) veya üçüncü kişilerin haklarına zarar verecek şekilde kullanmanız,
-  Hatalı bilgi vermiş olmanız durumlarında.

Madde 7: Bilişim ve Özgürlükler

6 Ocak 1978 tarihli 78-17 sayılı Bilgisayar ve Özgürlükler yasasına göre, siteye sizi ilgilendiren, açıkla kimliğinizi içeren bilgiler yüklediyseniz, bilgilerinize erişim sağlama, kaldırılmalarını talep etme veya bu bilgilerde değişiklik yapma hakkına sahipsiniz. Bu hakkınızı kullanmak için, kullanımınıza sunulmuş form aracılığı ile başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Madde 8: Gözden geçirme

Genel abonelik koşullarına ilişkin değişikliklerin, değişikliğin gerçekleştirildiği günde aboneler tarafından halihazırda gerçekleştirilmiş olan aboneliklere herhangi bir etkisi olmayacağı açık bir şekilde belirtilir.

Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv), işbu genel satış kurallarında herhangi bir zamanda ve herhangi bir beyanda bulunmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Önemli değişiklikler yapılması durumunda (Fiyat tarifeleri vb.), site üzerindeki pop-up penceresi yardımıyla veya e-posta aracılığı ile, değişiklikten 30 gün öncesinden bilgilendirilirsiniz.

Değişikliklerin gerçekleştirilmesini takiben yapılan satın alımlar, bu değişikliklerin kabul edildiği anlamına gelir. Bu değişiklikleri kabul etmemeniz durumunda, siteyi artık kullanmamanız, hesabınızı kapatmanız ve aboneliğinizi iptal ettirmeniz gerekmektedir.

Madde 9: lİlgili yasa

İşbu abonelik koşulları, Fransız hukukuna tabidir. İtiraz halinde, Roubaix-Tourcoing Ticaret Mahkemesi tek yetkilidir.

İşbu genel kullanım koşullarının hükümlerinden birinin herhangi bir nedenle yasaya uygunsuz, hükümsüz veya uygulanamaz olduğunun tespit edilmesi durumunda, söz konusu hüküm diğer hükümlerden bağımsız olarak değerlendirilmeye alınacak, kalan hükümlerin geçerliliği ve uygulanabilirlikleri durumdan etkilenmeyecektir.

Cofites Şirketi (myZen TV / myZen.tv), satın alınan aboneliğin kötü kullanımından doğabilecek maddi, manevi zararlar veya yaralanmalardan dolayı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Harmony Şirketinin sorumluluğu, satın alınan aboneliğinin tutarı kadardır.

Madde 10: Bilgilenme

İşbu genel koşulların uygulanmasına yönelik görüşlerin, Cofites Şirketi'ne (myZen TV / myZen.tv) ulaştırılması için ilgili formun kullanılması gerekir.

Doğrudan erişim

Temalarına göre egzersizler
Türlerine göre egzersizler
Masajlar

Çalışma ortağı

Sejour Maroc banniere2

AFY Web Banner.jpg

Bağlan
Parolanızı mı unuttunuz?

PopIn

İnternet sitesinin kuruluşu, Ekim ayı başında Türkçe dilinde lansmanı öngörülen smartphone ve tablet uygulamaları (iOS, Android) şu anda gerçekleştiriliyor. Sabrınız ve güveniniz için teşekkür ederiz. Zen günler dileriz.